VoocallVoocal je původně VOIP operátor, který fungoval přes internet již řadu měsíců než došlo k BOOMu virtuálních operátorů. Tato společnost tedy svým již existujícím zákazníkům nabída také svou GSM sim kartu. Nyní se řadí mezi středně velké operátory. Z ekonomických důvodů nejsou k mobilnímu operátorovi T-Mobile připojeni přímo, ale jsou připojení přes společnost GTS stejně jako například Air Telecom a nebo 99mobile. Pokud budete chtít využít tohoto operátora, dává smysl například balíček obsahující velké monžství přenesených dat a následně využít naše služby umožňující odesílíní sms zdarma přes internet.

 


U nás můžete odesílat sms zdarma bez opisování kódů do sítí operátorů O2, Vodafone a T-Mobile. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů, archiv odeslaných SMS, vyhledávání mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz, případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nejste přihlášeni   |   Přihlásit   |   Registrovat