Air TelecomTuto společnost možná znáte pod názvem Ufon což je původní značka mobilních služeb. Bohužel velkému úspěchu se tento operátor netěšil a to především díky tomu, že fungoval na staré technologii CDMA a nefungoval tedy s novými telefony a bylo nutné mít speciální telefonní přístroj, který často nebyl příliš moderní. Postupem času na to provozovatelé tohoto operátora přišli také a začali nabízet klasícké GSM služby pod novým brandem Air Telecom. Nejedná se dokonce ani o plnohodnotného virtuálního operátora, ale o přeprodej služeb od GTS. Stejným způsobem to dělá například Voocall. Technicky tedy tento operátor pracuje v síti T-Mobile. Může být tedy výhodné aktivovat si datový tarif a SMS zprávy, které u tohoto operátora patří k těm dražším položkám v ceníku, odesílat přes naší mobilní verzi portálu.

 


U nás můžete odesílat sms zdarma bez opisování kódů do sítí operátorů O2, Vodafone a T-Mobile. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů, archiv odeslaných SMS, vyhledávání mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz, případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nejste přihlášeni   |   Přihlásit   |   Registrovat