99mobile99mobile je také jeden z menších virtuálních operátorů jako napříkald Voocall a také funguje v technologickém zázemí společnosti GTS, která využívá GSM síť operátora T-Mobile. Zvláštností tohoto mobilního operátora je to, že nenabízí předplacené sim karty, tak jako ostatní virtuální operátoři, ale nabízí především paušální služby. Aby předešel nákladům s vymáháním nezaplacených faktur, dává si záležet na výběru svých zákazníků a ověřuje si jejich bonitu. Zajímavější variantou tedy můžet být vybrat si některého jiného poskytovatele předplacených služeb a pomocí dobíjení kreditu si určovat svou měsíční útratu. Ušetřit můžete například posíláním sms zdarma prostřednictvím našich internetových stránek.

 


U nás můžete odesílat sms zdarma bez opisování kódů do sítí operátorů O2, Vodafone a T-Mobile. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů, archiv odeslaných SMS, vyhledávání mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz, případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nejste přihlášeni   |   Přihlásit   |   Registrovat