Zpět na sms zdarma

Mobil.cz

Tento virtuální operátor je druhým, který v České republice oficiálně začal fungovat. Prvním virtuálním operátorem byl Bleskmobil. Provozovatele je MAFRA, a.s. která na této doméně a pod touto značkou provozovatela dlouhá léta magazín o mobilních telefonech. Registrace této domény byla již v roce 1998 tedy pouze o dva roky později než vznikl portál Seznam.cz. Má tedy velmi dlouhou historii.

Specialitou tohoto operátora je to, že pokud pravidelně dobjíte kredit (min. 200 Kč měsíčně), tak získáte zdarma přístup k internetu a můžete plnou rychlostí stáhnout až 500 MB. Po vyčerpání těchto dat, dojde pouze ke zpomalení internetu. To se skvěle hodí pro používání našeho portálu PoslatSMS.cz, který nabízí odesílání SMS zdarma přes internet. Tento operátor funguje v síti T-Mobile a to nikoliv jako plnohodnotný, ale pouze jako vlastník značky. O zisk se dělí tedy přímo s mobiním operátorem. Navíc, je možné využít speciální mobilní verzi, která je nenáročná na mobilní data a umožní vám odesílat SMS zcela zdarma i mobilního telefonu.

Kontakt

Virtuálního operátora Mobil.cz provozuje přímo společnost T-Mobile
Další informace najdete na www.mobil.cz

Zákaznická linka

3333 ze sítě MOBIL.CZ
738 333 333 z ostatních sítí

Pozor, zákaznická linka je v provozu pouze v pracovních dnech v čase 9 - 19 hodin a volání je zpoplatněno částkou 20 Kč při spojenní s operátorem a to i z vlastní sítě. Může být tedy výhodnější volat na číslo 738 333 333 za které se účtuje jako za volání do cizí sítě.

Další operátoři na těchto stránkách