ScreenHunter_01 Aug. 26 16.29

Ženy v pokušení

Ženy v pokušení je skvělý český film, který se skutečně povedl. Jedná se o komedii, kterou zrežíroval Jiří Vejdělek a do hlavních rolí posadil Elišku Balzerovou, Lenku Vlasákovou, Veroniku Kubařovou či Jiřího Macháčka. Ve filmu se objeví i známí herci, jako je Roman Zach, Vlastina Svátková či Vojtěch Dyk. Ženy v pokušení se objevily v českých kinech již 18. března a nyní pouze čekáme na oficiální vydání filmu na DVD, které by mělo být 27. října 2010.

Příběh pojednává o čtyřicátnici Heleně, která se stala velmi uznávanou odbornicí na manželské problémy. Jednoho dne však zjistí, že v jejím osobním životě nastala situace, které denně řeší se svými pacienty. Její manžel, jenž byl doposud milující a milovaný, byl přistižen s mladší ženou černé pleti, což Helena nemohla rozdýchat a zůstala bezradně stát na prahu svého nového života. Helena má dvacetiletou dceru Lauru, jejímž cílem je být matce oporou, avšak se také potýká s nástrahami, které jí přichystala její první opravdová láska.

Pomocnou ruku podává Heleně i její matka Vilma, což Helenu trochu znepokojí. Její matka je bývalá herečka, která se cítí stále mladá a sebevědomí jí určitě nechybí. Je to výstřední dáma, která se řídí svým receptem: nepořádného chlapa nahradit chlapem pořádným. Vilma o tom přece musí něco vědět, protože její milostný život zaznamenala do desítek deníků. Během celého příběhu můžete vidět, jak tyto tři osoby jsou si naprosto podobné, což zjistí i ony samy. Hlavní je vše vyřešit s chladnou hlavou, mít nadhled, humor a neztrácet naději.

Tento článek vyšel dne 26.12.2010 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

Comments Closed

 

Články z jiných kategorií