ScreenHunter_27 Mar. 21 21.31

Všemocný

Zhlédněte zbrusu nový americký thriller, jehož režisérem se stal Neil Burger. V hlavních rolích si zahráli Bradley Cooper, Robert De Niro či Anna Friel. Mohli jste postřehnout také herecké výkony dalších herců, jako je Johny Whitworth či Robert John Burke.

Příběh pojednává o lenivém spisovateli, který nese jméno Eddie Morra (Bradley Cooper). Jemu se začne najednou hroutit svět. Nejenže ho chtějí vyhodit z práce, ale také zažívá rozchod se svou přítelkyní Lindy (Abbie Cornish). V této chvíli si však spisovatel uvědomí, že jeho život je v troskách a je přesvědčen o tom, že ho v budoucnu čeká pouze další zklamání. Jeho předpoklady se však změní v okamžiku, kdy Eddieho navštíví jeho starý přítel Vernon (Johny Whitworth), kterého zná z dětství.

Vernon nabídne Eddiemu pilulky NZT, což je utajovaná droga, která využívá mozek na 100 %. Člověk se tak cítí maximálně sebevědomý. Eddie se však postupně nechává zlákat účinky této drogy a naprosto jí propadne. Využívá pak veškeré informace naprosto efektivně. Vše zvládá zpracovat a zužitkovat. Tato droga a její účinky, které jsou perfektně viditelné na Eddiem, přiláká finančního magnáta Carla Van Loona (Robert De Niro), který v droze vidí, jak vydělat miliardy. Zázračná droga je charakteristická ale vedlejšími účinky, protože nic není zadarmo. Eddie se najednou ocitne v ohrožení života. Vrazi jsou mu čím dál blíž, a proto se musí stále schovávat. Myslíte, že se mu podaří uniknout, nebo doplatí na všemocnost drogy?

Tento článek vyšel dne 19.03.2011 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií