this-means-war-01

Tohle je válka!

Co se stane, když začnou dva agenti CIA bojovat o jednu ženu, se dozvíte, pokud zajdete do kina na novou akční romantickou komedii Tohle je válka!. Těšit se navíc můžete na hvězdné obsazení – hlavní roli ztvárnila stále krásná pravá blondýnka Reese Witherspoon (Velmi nebezpečné známosti, Walk the Line, Voda pro slony), bojovat o ni budou herci Chris Pine (Star Trek) a Tom Hardy (Počátek).

Lauren Scott se nedávno rozešla se svým dlouholetým přítelem, kterého navíc stále potkává s jeho krásnou snoubenkou. Na randění nemá ani pomyšlení, její nejlepší kamarádka Trish jí ale vyplní profil na internetové seznamce. Lauren se k tomuto nápadu nejprve staví odmítavě, zalíbí se jí ale sympaťák Tuck a domluví si s ním rande. Cestou domů pak potká dalšího hezouna jménem FDR a rozhodne se hrát na obě strany. Netuší ale, že Tuck a FDR jsou nejlepší přátelé a navíc tajní agenti FBI.

Film sice neobdržel příliš kladné hodnocení od kritiků, pokud ovšem máte chuť na vtipnou oddechovku, rozhodně nebudete zklamaní. Americký režisér McG (Charlieho andílci) ovšem nezoufá pouze nad přijetím kritiků – nespokojen je také s výdělky filmu, Tohle je válka! totiž ještě ani zdaleka nepřekonalo rozpočet filmu, který činil 60 miliónů dolarů.

Tento článek vyšel dne 25.02.2012 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií