339160_6307

Tarif Kamarádi? Už žádné neomezené volání!

Pokud máte u Vodafone tarif Kamarádi, pak vám bude od 1. května zrušeno neomezené volání do všech sítí. Pokud budete chtít používat i tento tarif nadále, pak se budete muset se svými hovory vlézt do 5,5 hodiny hovoru. Počet SMS však zůstává neomezený. Služba byla pro Vodafone ztrátová, a proto se tuzemský operátor rozhodl pro změnu.

Neomezené volání u tarifu Kamarádi ze všech sítí již končí, protože Češi telefonovali v rámci tohoto tarifu více, než bylo pro Vodafone přínosné. Od 1. Května bude pro tarif platit limit 333 minut, což je 5,5 hodin. Vodafone se vyjádřil k tomuto rozhodnutí tak, že pro ně byla tato služba ztrátová. SMS však v rámci tohoto tarifu zůstávají neomezené. Pokud budete chtít neomezené hovory a SMS, pak můžete přejít na balíček Tarifů na míru. Co se týká ceny tarifu Kamarádi, ta se taky nemění, zůstává stále stejná.

Pro Vodafone byl tarif Kamarádi mnohem více ztrátový, než Tarify na míru, kde jsou služby v neomezené podobě. Důvodem je hlavně cena služeb. Pokud byste totiž chtěli neomezené volání v rámci Tarifů na míru, pak budete měsíčně platit 2 700 korun. Vodafone vás bude o změně služby informovat prostřednictvím SMS, a to měsíc dopředu. Počítejte, že informace vám tedy přijde začátkem dubna. Informace týkající se této změny najdete mimo jiné i na oficiálních stránkách operátora Vodafone.

Čeští operátoři nabízí mnohem menší množství neomezených tarifů, než jiné státy v Evropě. Zahraniční operátoři se svými nabídkami konkurují. T-Mobile nabízí podobný tarif, ale jmenuje se Přátelé, a neomezené volání omezil již před rokem.

Tento článek vyšel dne 31.03.2011 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií