tmobile-logo

T-Mobile nabízí k ADSL internetu počítač za korunu

Operátor T-Mobile přichází se zcela exkluzivní novinkou. Jestliže si pořídíte ADSL internet Standard za 699 Kč s DPH, máte možnost dostat počítač All-in-One PC Compaq 100eu za jedinečných 1 999 Kč. Jestliže však zvolíte dražší internet Premium, který stojí 849 Kč s DPH, můžete mít tento počítač dokonce za korunu. V ceně je zahrnut i ADSL modem.

Zákazníci, jež mají doma počítač, trvá do konce října akce mít ADSL Internet Standard bez pevné linky za cenu 399 korun včetně DPH, a to v rámci balíčku 2v1 ke většině hlasových paušálů. Je pouze jedna podmínka – upsat se k odběru služby na dva roky. Dotovaná cena počítače láká snad každého na první pohled a za dva roky provozu vás vyjde připojení a počítač dohromady přibližně na 20 tisíc korun. Výhodou T-Mobile však je bezplatná instalace a technická podpora.

Co však počítač obsahuje? Počítač, jenž je nabízen mobilním operátorem T-Mobile, disponuje operačním systémem Windows XP Home. Obsahuje procesor Intel Atom D410, 1 GB operační paměti, DVD-RW mechaniku a 20 palcový monitor s rozlišením 1 600 x 900 bodů. Běžná cena této sestavy je kolem devíti tisíc korun. Předností je zejména koncepce All-in-one, což znamená, že se skládá pouze z monitoru, přičemž je veškerý hardware integrovaný. K počítači dostanete také klávesnici s myší. Tato nabídka od T-Mobile osloví zejména ty, kteří nemají doma počítač. Můžete od něj čekat jen jednoduché surfování, nic náročného.

Tento článek vyšel dne 26.12.2010 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

Comments Closed

 

Články z jiných kategorií