kraus

Show Jana Krause na YouTube

Show Jana Krause, která se před rokem z České televize (kde se vysílala jako Uvolněte se, prosím) přestěhovala na Primu, můžete nyní sledovat také na YouTube. Na kanále SJKshow můžete již teď vidět kompletní díly od prvního uvidení na obrazovky televize Prima, tedy od 3. 9. 2010. Navnadit by vás na ně mohla například tato upoutávka, v níž nás Jan Kraus, známý český bavič, herec, moderátor a publicista, zve ke sledování jeho pořadu na největším internetovém serveru pro sdílení videí.

Show, kterou Jan Kraus moderuje po vzoru Davida Lettermana nebo Saturday Night Live, vídáme na obrazovkách již od roku 2004. Z pražského divadla Ponec letos přesídlila do divadla Archa. Talk show si tedy můžete užít také živě, vstupenky se prodávají na ticketpotal.cz. Ceny se pohybují od 200 do 390 Kč. V televizi pak tento pořad můžete vidět každý pátek ve 21:45.

Do každého dílu si Jan Kraus obvykle pozve tři hosty. V prvním pátečním díle této série, který je na YouTube k vidění zde, jsme mohli sledovat rozhovor se spisovatelkou a bývalou manželkou Michaela Kocába, Marshou Kocábovou, dále s novinářem Tomášem EtzleremStanislavem Sehnálkem s jeho rotvajlerkou Čoki.

Tento článek vyšel dne 04.09.2011 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií