leap_year

Přestupný rok

Přestupný rok je romantická komedie, jejímž režisérem se stal Anand Tucker. V hlavních rolích zhlédnete Amy Adamsovou a Matthew Goode. Režisér Anand Tucker se v tomto případě vydal na natáčení do Irska, což je jediná země na světě, kde žena může muže požádat o roku 29. února. Romantická komedie byla natočena dle scénáře Deborah Kaplanové a Harryho Elfona. Příběh poukazuje na to, co je schopná mladá žena podstoupit, aby si tento irský obyčej mohla vyzkoušet.

Amy Adamsová je držitelka dvou Oscarů a ve filmu se vám představí jako Anna Bradyová, jejíž zaměstnáním je bytová návrhářka pracující v Bostonu. Má všechno, na co jen pomyslí, ale chybí jí jen jediné – vyjádření svého přítele, kardiologa Jeremyho. Jeremy se do manželství nechce hnát, ale Anna využije situace a chce svého přítele překvapit v Dublinu 29. února a požádat svého partnera o ruku.

Její plán zní jednoduše. Ale během filmu poznáte, že síly osudu mají s Annou jiné plány. Letadlo mířící do Dublinu musí přistát kvůli počasí ve Walesu, což Anně moc neulehčí a musí závodit s časem. Přeplaví se z jednoho ostrova na druhý, ale za sebou má jen snadnější část cesty. Jak se však dostat do Dublinu z místa, kde neprojede skoro žádné auto? Slituje se nad ní Declan, jenž jí nabídne svezení do Dublinu. Přestupný rok přináší Anně celou řadu zkušeností a nových překvapení. Jak celý příběh dopadne, vám neprozradíme.

Film vychází již 9. srpna na DVD, tak si jej neváhejte koupit.

Tento článek vyšel dne 08.12.2010 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

Comments Closed

 

Články z jiných kategorií