Po čem muži touží?

Říká se, že fantaziím se meze nekladou. Máme je všichni. Mnozí z nás se je ale stydí před svým partnerem vyslovit, a tak se zbytečně ochuzujeme o spousty krásných zážitků. O ženských fantaziích toho bylo řečeno a napsáno už mnoho, ale jak jsou na tom muži?

Mezi opravdu nejčastější mužské fantazie patří trojka. Kdo by také nesnil o sexu se dvěma krásnými ženami. Každý muž si přeje být občas králem harému – i když je v reálném životě třeba velmi stydlivým. Další z mužských fantazií je naprostá kontrola nad situací. Pro mnoho mužů je převzetí velení, které trvá po celou dobu aktu, velmi uspokojivé. Když je vše v jejich rukou a upravují si partnerku na základě svých vlastních potřeb, dokážou i nemožné. Žena v nich v takovéto situaci vzbuzuje pocit, že jsou něčím výjimečným, a to je neskutečně rajcuje. Na druhou stranu je tu i protipól. Muži fantazírují i o tom, jaké by bylo vzdát se kontroly. Fantazie o dominantní partnerce jsou stejně časté u mužů jako u žen.

Co si takhle nahrát svůj vlastní film? Nafilmovat sex na video se svou partnerkou si přeje také velké množství mužské populace. Představa, že jsou poté sami doma a mohou si kdykoli pustit své natočené hrátky, je velmi vzrušuje. To funguje ale jen za předpokladu, že je muž spokojený se svým tělem a hereckým výkonem, slabší povahy by pak na sobě mohly hledat chyby a domácí video by je spíše zdeprimovalo. Přitažlivá je také představa místnosti plné zrcadel. Muži jsou hodně vizuálně zaměřeni, a když se vidí při milostném aktu v zrcadle, ještě více je to rozpálí a povzbudí.

Velkou věcí je i exhibicionismus. Snad každý si přeje zažít sex na nějakém neobvyklém místě. Rozdat si to na veřejných prostranstvích je ale někdy problém a bohaté fantazie se rázem promění ve zklamání. Les nebo seník jsou jistě přitažlivými místy, ale když se z neopatrnosti vyválíte v mraveništi, tak to není zrovna nejpříjemnější.

S cizí ženou v cizím pokoji není jen písní Petra Hapky, ale je také jednou z nejčastějších fantazií. Mnoho mužů sní o krásných cizinkách – odvázaných, divokých, schopných všeho jen pro jejich potěšení. Velkým sexuálním hitem je pro ně nevědomost.

Královské dělení. Tato fantazie možná mnohé velmi překvapí, ale existují muži, kterým přijde sexy představa, že se dělí o svou partnerku s jiným mužem. Je to trochu degradující, ale právě to možná některé chlapy vzrušuje.

Tento článek vyšel dne 15.06.2013 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií