2011-08-11-OPEN-AIR-FESTIVAL-flyer_prosinec_OAF2011

Open Air Festival (11. – 13. 8.)

Asi nejvíce návštěvníků naláká na druhý ročník Open Air Festivalu anglické duo The Chemical Brothers. Ti na letiště v Panenském Týnci přijedou představit svou novou desku Further. Členové kapely Tom Rowlands a Ed Simons se společně s The Prodigy a kapelou Fatboy Slim dají považovat za průkopníky elektronické hudby. V pátek zahraje také britská kapela Leftfield nebo belgická formace Goose. V sobotu si rozhodně nenechte ujít americkou punkrockovou skupinu Good Charlotte, která si zahraje společně s newyourskou kapelou Interpol. Z českých zástupců uvidíte například Kryštof, J.A.R., Skyline a mnoho dalších.

Vystupenky v předprodeji získáte za 1090 Kč v síti Ticketpro. Pokud jste držitelem ISIC karty, získáte slevu 160 Kč. V prodeji jsou také VIP vstupenky, které vám umožní přístup do VIP zóny, VIP barů s rychlejší obsluhou, VIP parkování zdarma a zdarma místo ve VIP kempu. Cena této vstupenky je 1980 Kč. Pokud si vstupenky chcete koupit až na místě, zaplatíte 1980 Kč. Pokud se na festival chystáte autem, doporučujeme zakoupit parkování v předprodeji. “S touto službou, kterou za 230 korun pořídíte v síti TicketPro, Vám bude umožněn vjezd speciální oddělenou cestou, nebudete se tedy muset zasekávat ve frontě,” popisuje promotér festivalu Michal Lukeš. “Na místě pro vás samozřejmě už bude připraveno stání, ke kterému vás kolegové u brány nasměřují,” dodal. “Navíc ušetříte, protože na místě bude stát parkovné 250 korun.“ Za stanování v kempu zaplatíte 200 Kč za osobu.

Návštěvníci festivalu se také mohou zůčastnit různých workshopů, divadel nebo sportovních aktivit. K dispozici budou také atrakce pro děti. Pro děti do 12 let je vstupné zdarma, pro rodiny s dětmi bude dokonce připraven samostatný kemp v nejklidnější zóně festivalu. Příjemnou zábavu!

Tento článek vyšel dne 30.07.2011 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií