ADA33a21c_iphone_4_1

Nový firmware iOS 4.3

Nový firmware iOS 4.3 pro iPhone a iPad bude vydán již za týden. Firma Apple představila nový tablet iPad 2a při této příležitosti prozradila detaily týkající se připravovaného firmwaru. Mimo iPadů bude dostupný také další iOS zařízení.

Nový firmware iOS 4.3 bude dostupný jak pro iPhone 4, tak i pro iPhone 3GS a pro obě verze iPadů. Firmware je určený také pro třetí a čtvrtou generaci přehrávače iPod Touch. Nového firmwaru od Apple se dočkáme v pátek 11. března. Jaká budou vylepšení nového iOS?

Funkce iTunes Home Sharing je schopna v přístrojích přehrávat přes wi-fi hudbu a také videa z počítače. Multimediální soubory si tak budou moci uživatelé z počítače přehrávat přes lokální wi-fi síť na iPhonu či iPadu. Další vylepšenou funkcí je Personal Hotspot, která slouží jako modem pro připojená zařízení. Může být tedy najednou připojeno až pět zařízení. Přístroje budou spárované přes technologii wi-fi, ale také pomocí Bluetooth či portu USB. Tato funkce však bude dostupná pouze pro iPhone 4.

Firmware zahrnuje také vylepšení funkce AirPlay, kdy je možné streamovat hudbu či videa z iOS přístrojů do Apple TV. Své vylepšení si zasloužil také internetový prohlížeč Safari, který začal podporovat engin Nitro JavaScript.

Teď vám nezbývá nic jiného, než čekat na jeho vydání.

Tento článek vyšel dne 05.03.2011 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií