poslatsmslogo

Nové odesílání pro registrované uživatele

PoslatSMS.cz testujte v těchto dnech nové odesílání SMS zpráv pro registrované uživatele.

Díky rostoucí popularitě našeho projektu nám bylo umožněno investovat do technologicky nového způsobu odesílání. Zprávy od uživatelů, kteří mají u svého účtu nastaven a ověřen email a telefonní číslo, jsou nyní odesílány novým způsobem kdy nemusíte opisovat kontrolní kód do žádné sítě a můžete využít plnou kapacitu SMS tedy 5x 160 znaků do všech českých operátorů a to jak v mobilní verzi, tak v mobilní aplikaci i v jiných programech podporující uživatelské účty PoslatSMS.cz.

Potvrzený email i telefonní číslo nově vyžadujeme od všech registrovaných uživatelů. Pokud jste se zaregistrovali již dříve nebo jste některý krok při registraci přeskočili, můžete doplnit svůj email a telefonní číslo na stránce www.poslatsms.cz/UserProfile. Postupně, až bude toto nové odesílání ověřeno, začneme doplnění uživatelům automaticky nabízet po přihlášení.

Tyto výhody jsou dostupné jen pro přihlášené uživatele z důvodu omezení zneužívání naší brány (hromadné odesílání, sms spam apod.). Na druhou stranu již brzy zpřístupníme otevřené API pro práci s naší bránou a zároveň pracujeme na mobilních aplikacích pro Android, iPhone a dotykový Symbian.

Stay tuned :-)

Pokud budete mít problémy s odesíláním a jste „plně registrovaný“ uživatel (= máte potvrzený email i telefonní číslo) napište nám pomocí našeho kontaktního formuláře, věřím že se nám případné chyby podaří rychle odstranit.

Tento článek vyšel dne 04.09.2011 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií