Ray-william-johnson

Nejvíce odběratelů na YouTube má Ray William Johnson

K dnešnímu datu má kanál uživatele jménem Ray William Johnson 3 991 193 odběratelů a počet shlédnutí jeho videí přesahuje jednu miliardu. Ray William Johnson je bavič, na YouTube dává videa od roku 2007 a dnes se jeho kanál těší nejvyšší sledovanosti v historii YouTube vůbec. Většina videí, která publikuje, je ze show s názvem Equals Three, proto také můžete v pravém dolním rohu každého jeho videa vidět značku =3. Ray v každém vlogu vtipně a sarkasticky komentuje videa, která na YouTube nahrál někdo jiný. Na konci vždy svým odběratelům položí otázku, kterou mají zodpovědět komentářem pod videem. Ty nejtipnější vybere a ukáže divákům v dalším díle. Svá videa dává na YouTube dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek. Jakémukoliv videu, které ve svém vlogu zmíní, okamžitě prudce stoupne sledovanost a popularita a minimálně zmínka o nich se jako náhodou objeví v mnoha mediích.

O YouTube videa se Ray začal zajímat při studiu práv na Kolumbijské univerzitě. Jeho videa dnes můžete často potkat na úvodní stránce YouTube, během týdne totiž posbírají přes milión shlédnutí. V pravidelné statistice serveru YouTube „20 nejsledovanějších videí měsíce“ obsadí Rayova show minimálně šest příček. Na svůj kanál nahrál již 205 zajímavých epizod, které rozhodně stojí za vidění. Podívat se na ně můžete zde.

Tento článek vyšel dne 03.07.2011 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií