Scrat-in-Ice-Age-4

Nejočekávanější filmy tohoto léta

Doba ledová 4: Země v pohybu

Trochu se teď pobavíme o číslech: První díl animáku Doba ledová vydělal v roce 2002 téměř 400 miliónů dolarů. To byl poměrně pádný argument pro natočení dalšího dílu, ten už se může chlubit výdělky přes 650 miliónů. Třetí díl pak celosvětově vydělal neuvěřitelných 900 miliónů a stal se tak nejvýdělečnějším filmem roku 2009. Proč se tedy mamut Manny, lenochod Sid a smilodon Diego vrátí na plátna kin i po čtvrté, je snad jasné.

The Amazing Spider-Man

Jak už název napovídá, kina nám v červenci nabídnou podívanou, jakou jsme už minimálně třikrát předtím viděli. Proti remakům nikdo nic nemá, pokud se nám ale producenti snaží jeden takový nabídnout ani ne pět let od uvedení Spider-Mana 3, smrdí to jen snahou o další miliony do kapes filmových tvůrců. Uvidíme, třeba nás nakonec nový Spider-Man překvapí, ať už hereckými výkony, posunem filmové akce o stupínek dál nebo alespoň menší změnou komiksového příběhu.

Let’s Dance: Revolution (v kinech od 30.08.2012)

Mladá Emily se s otcem, bohatým tanečníkem, přestěhuje do Miami, aby se stala profesionální tanečnicí. Především otcovy plány ale překazí její setkání s mladým, svalnatým Seanem, který samozřejmě tančí jako Bůh. Sean vede pouliční taneční skupinu. Emily zahodí pro tento „gang“ zahodí dráhu profesionální tanečnice a rozhodne se jít za svým srdcem.

Muži v černém 3 (v kinech od 31. 5. 2012)

Oblíbení agenti J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) jsou zpět! Režisér Barry Sonnenfeld dal dohromady starou partu a rozhodl se natočit pokračování úspěšné akční sci-fi komedie. Že naši planetu bez povšimnutí dlouhá léta obývají mimozemšťané už víme. Tentokrát zjistíme, že se v agentuře Muži v černém dá cestovat časem a právě to potřebuje J, aby zachránil svět před strašlivým neštěstím.

Tento článek vyšel dne 26.05.2012 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií