htc-sensation-310x174

Nadupaný smartphone HTC Sensation

HTC Sensation byl představen jako první model, který se mohl chlubit dvoujádrovým procesorem. HTC Sensation slibuje špičkový výkon a konkurence nemůže obstát, co se týče rozlišení displeje, protože HTC má vyšší rozlišení. I přesto, že si nechali výrobci záležet, objevilo se pár chyb. Můžete se však na HTC Sensation spolehnout, jedná se totiž o kvalitní zpracování.

Firma HTC vydala již řadu špičkových smartphonů a v této oblasti má bohatou a dlouhou tradici. Novému modelu HTC nejde jen tak něco odpustit. Sice bylo zjištěno pár chyb, ale klady u HTC Sensation rozhodně převažují.

Hlavní předností je jemný displej dominující vysokým rozlišením. Pozitivem je dokonce i výdrž baterie a celková výbava smartphonu HTC Sensation. Kritika je však zdůrazněna na čitelnost displeje na slunci a uživatelské prostředí, které je znepříjemňováno svými animacemi.

Svým vzhledem navazuje HTC Sensation na starší modely Desire a Wildfire. HTC Sensation se neřadí mezi skvosty, které by svým designem oslnily. Zaujmou Vás trojbarevné záda telefonu, ale u designu hraje vždy hlavní roli šedá barva, která je aplikována ve třech odstínech. Kovová část má pak nádech do hněda.

HTC Sensation nechybí obvyklé funkce, jako je Bluetooth, wi-fi či kalendář, hodiny a další funkce. HTC zapracovalo na kvalitě fotoaparátů, které jsou neoddělitelnou součástí každého modelu. Model Sensation dostal osmimegový čip s automatickým ostřením. Budete-li fotit ve špatných světelných podmínkách, pomůže Vám dvojití LED blesk.

Proč si mobil koupit?

Proč si ho nekoupit?

Jeho cena se pohybuje kolem 14 000 Kč.

Tento článek vyšel dne 13.06.2011 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií