cars_2

Na co v červenci do kina?

Podle posledních zpráv meteorologů bude červenec na tropické teploty chudý. Můžeme dokonce očekávat vydatný déšť. Co v takovém počasí dělat? Například v kině rozhodně nezmoknete.

Cigán (v kinech od 7. 7.)

Slovenský režisér Martin Šulík natočil film v hlavní roli s Jánem Mižigárem, který v něm ztvárnil postavu čtrnáctiletého romského chlapce z osady na východním Slovensku. Ten se po smrti otce pokouší najít cestu životem.

Strom života (v kinech od 21. 7.)

Režisér Terrence Malick zasadil děj svého posledního snímku do amerického Texasu v 50. letech minulého století. Tento hvězdně obsazený snímek získal na festivalu v Cannes prestižní Zlatou Palmu a vypráví příběh komplikovaného vztahu otce (Brad Pitt) se synem (Sean Penn).

Zkažená úča (v kinech od 28. 7.)

Po čtyři roky trvajícím vztahu se Cameron Diaz a Justin Timberlake setkávají znovu, tentokrát v novém americkém filmu Zkažená úča. Učitelka Elizabeth Halsey nesnáší své studenty, pije, je sprostá a občas dokonce bere drogy. Poté, co se s ní rozejde její bohatý snoubenec, pokusí se sbalit jeho náhradníka Scotta. O něj ale musí zápasit se slušnou a aktivní kolegyní.

Zdroj: accesshollywood.com

Jana Eyrová (v kinech od 28. 7.)

Australská herečka Mia Wasikowska známá především Burtunova Alenka v říši divů si tentokrát vyzkoušela roli románové postavy Jane Eyre. Tato kniha už se dočkala několika filmových zpracování, to od režiséra Daria Marianelliho, který už si poradil s novelami jako Pokání nebo Pýcha a předsudek, bude rozhodně zajímavé.

Auta 2 (v kinech od 28. 7.)

Blesk McQueen a Burák jsou zpátky. Tentokrát je jejich cesta zavede na automobilový závod Grand Prix a pro Bleska rozhodně nebude jednoduché získat titul nejrychlejšího auta na světě.

Tento článek vyšel dne 21.06.2011 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií