ScreenHunter_01 Sep. 29 09.42

Mučedníci

Mučedníci je horor, jehož režisérem se stal Pascal Laugier. Do hlavních rolí dosadil herce, jako je Morjana Alaoui, Mylène Jampanoï či Xavier Dolan. Film vyšel na DVD již 21. září 2010. Mučedníci jsou jednou z událostí minulého roku. Premiéra musela být odsunuta, protože dostali na lopatky cenzurní komisi ve Francii. Film byl zařazen do kategorie, která může být přehrávána pouze ve specializovaných kinech neboli pornokinech. V televizi tento film tedy uvidíte stěží. Mučedníci je film, který má rád každý milovník hororu. Je vybaven celou řadou historek, ať už se jedná o banální o lidech, kteří omdlívají během produkce.

Jestliže bychom měli nastínit děj tohoto hororu, pak lze říci, že se veškeré dění uskutečňuje v sedmdesátých letech ve Francii. V té době je nalezena bloudící pomlácená dívka, která však není schopna vypovědět, co se jí stalo. Patnáct let nato ta samá dívka jménem Lucie vtrhne do honosné vily a nemilosrdně zabije všechny její obyvatele. Hned však za ní přijede její jediná přítelkyně Anna. Jestliže však patříte mezi slabší povahy, ve sledování filmu byste pokračovat neměli, protože nastane doslova krvavé peklo. Vila se najednou promění ve strašidelný dům, kde se obě dívky snaží dopídit pravdy.

Jak však celý příběh dopadne? To vám neprozradíme, zhlédněte film z pohodlí domova a užívejte si strašidelné atmosféry plné nejistoty.

Tento článek vyšel dne 29.09.2010 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií