logo-o2

Mobilní portál O2 a vylepšená Wikipedie

Telefónica O2 Czech Republic zjednodušuje přístup k potřebným informacím, čímž exkluzivně přináší vylepšenou verzi Wikipedie pro mobilní telefony. Jestliže budete využívat portálu mobilního internetu m.o2mobil.cz, máte k dispozici všechny důležité funkce. Nová aplikace byla připravena ve spolupráci s Mobile Data Group a Wikimedia Foundation. Telefónica O2 je jediným tuzemským operátorem, který nabízí uživatelům mobilních přístrojů plnou podobu Wikipedie, jež je optimalizovaná pro jejich displeje.

Oficiální mobilní verze Wikipedie se může chlubit všemi důležitými funkcemi, které znáte z internetové podoby. Je vám nabídnuto více, jak sto tisíc hesel na rozdíl od jiných mobilních verzí vám budou zobrazeny dokonce i fotografie a tabulky. Všem uživatelům mobilních telefonů, nejen ze sítě O2, je dostupná na portálu http://m.o2mobil.cz. Jestliže využíváte služeb operátora O2, můžete si zároveň s portálem aktivovat výhodný datový tarif O2 Internet v mobilu.

Telefónica O2 Czech Republic je integrovaným telekomunikačním operátorem působící na českém trhu. V současné době se může chlubit více jak sedmi miliony mobilními a pevnými linkami. Nabízí svým zákazníkům nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb a mimořádná pozornost je soustřeďována na využití růstového potenciálu v internetové oblasti. 3G síť od O2 pokrývá již třetinu populace České republiky. Tempo pokrývání území České republiky se stále zvyšuje a lidé mohou bleskový internet v mobilu a na přenosných počítačích využívat v Šumperku, Litoměřicích, Strakonicích, Děčíně, Nymburku, Kolíně, Kutné Hoře či Jablonci nad Nisou a v mnoha dalších městech.

Tento článek vyšel dne 27.12.2010 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

Comments Closed

 

Články z jiných kategorií