Madonna-MDNA-album-cover

Madonna vydává nové album

Třiapadesátiletá královna popu vydává již dvanácté studiové album MDNA. Držitelka Guinessova rekordu v kategorii zpěvačka s nejvyšším příjmem na světě vydá album světu 26. března, už nyní je možné předobjednat si ho na iTunes – ještě před vydáním se v této aplikaci dokonce může pyšnit prvenstvím v počtu prodejů.

Jestli skladby z napjatě očekávaného alba přinesou nový zvuk můžete již teď posoudit sami – Madonna totiž ochutnávky svých písní zveřejnila k poslechu všem nedočkavým fanouškům na svém YouTube kanálu. Minimálně jednu velkou novinku ale MDNA přineslo: Po sedmadvaceti letech totiž tato diva  opustila americké hudební vydavatelství Warner Bros. a rozhodla se zkusit to na vlastní pěst – prostředníkem byla v tomto případě Madonnina produkční společnost Boy Toy, Inc.

První singl „Give Me All Your Luvin“, který Madonna nazpívala společně s raperkami Nicki Minaj and M.I.A., odhalila již začátkem února, ve stejnou dobu ho navíc slyšelo neuvěřitelných 144 miliónů diváků – královna popu ho totiž zařadila také do své velkolepé show na Super Bowlu.

Rekordní počty objednávek na iTunes a extrémně kladné přijetí kritiků slibuje této americké zpěvačce, skladatelce, tanečnici, herečce, režisérce a producentce  mnoho úspěchů v budoucnu.

Tento článek vyšel dne 15.03.2012 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií