Lady-Gaga-Inside-The-Outside-

Lady Gaga: Inside The Outside

Ať už americkou zpěvačku  Lady Gaga zbožňujete nebo nenávidíte, tento dokument rozhodně stojí za to vidět. Inside The Outside je přibližně hodinový dokumentární film natočený formou rozhovoru, Lady Gaga v něm mluví především o své kariéře, rodině, vztazích a fanoušcích, nejedná se ovšem o další z nudných rozhovorů s hvězdou, na které jsme zvyklí z televizních magazínů.

Lady Gaga slaví v poslední době jeden úspěch za druhým: K červnu 2011 prodala 16 miliónů alb, časopisem Time byla zařazena mezi 100 nejvlivnějších osobností světa, časopis Forbes ji zase mimo jiné označil za 7. nejmocnější ženu planety. Lady Gaga je držitelka dvou Guinnessových rekordů, 5 cen Grammy (a dalších 12 nominací). Podle časopisu Billboard je Lady Gaga umělkyně roku 2010.

Zdroj: mtv.com

„Nikdy jsem to Beyoncé neřekla, ale pamatuji si, jak jsem doma ležela na gauči a koukala na MTV a dávali videoklip od Destiny’s Child. Pamatuji si, jak jsem sledovala Beyoncé a říkala si ’Ona je hvězda. To chci. Chci být na MTV.’. A teď mám videoklipy s Beyoncé.“

Inside The Outside je intimní zpověď talentované zpěvačky,  na jejíž úsilí, které musela věnovat tomu, aby se takto vypracovala, se často zapomíná. Inside The Outside je portrét divy, která většinu svého dosavadního života prožila stejně jako její fanoušci. Je důležité uvědomit si, kolik tvrdé práce bylo potřeba k tomu, aby se dostala na vrchol.

Tento článek vyšel dne 20.06.2011 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií