justin_bieber_birthday_18

Justin Bieber spolupracuje s Ashtonem Kutcherem na seriálu

O nějakých hereckých zkušenostech se u Justina Biebera zatím nedá příliš mluvit. V kinech se sice před rokem objevil jeho film Never Say Never, šlo ale o dokument zachycující jeho život, mladý zpěvák tedy nemusel vůbec hrát. V roce 2010 se mihnul v americkém seriálu Cubed, objevil se také v jedné epizodě seriálu Kriminálka Las Vegas. Ani při spolupráci s Ashtonem Kutcherem moc nových zkušeností nenabere.

Nedávno se ale Justin společně s hercem Ashtonem (který nedávno nahradil v seriálu Dva a půl chlapa Charlieho Sheena) objevil v populární talk show Jimmyho Kimmela. Dvojice se poznala přes Twitter a rozhodla se, že vymyslí nějaký společný projekt. Tímto projektem se stala televizní show Punk’d, která v Americe běží už od roku 2003 a spočívá v jednoduchých žertících, jejichž oběťmi se většinou stávají celebrity.

Na jednom takovém se dohodla i tato dvojice a jako oběť si vybrala zpěvačku Taylor Swift. Nechali ji naooko omylem zapálit loď, z níž následně vyskočila nevěsta, ženich a topící se svědek. Křehká blondýnka pak vůbec nevěděla jak reagovat a několik následujících minut se pouze držela za hlavu. Rozplakat se ji ale Justinovi nepodařilo, přitom právě to uváděl jako jeden ze svých hlavních pro tento pořad.

Justin Bieber oslavil osmnácté narozeniny a očividně se nudí. A to má doma super hot přítelkyni Selenu Gomez. Ta byla mimochodem nedávno vyfocena s diamantovým prstýnkem na ruce. Ten měl navíc uprostřed kamínky ve tvaru písmene J. Justin pak musel rozhořčené fanynky na Twitteru uklidňovat: „Je to jen výraz přátelství,“ tvrdil.

Tento článek vyšel dne 21.04.2012 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií