On the Road

Jaký letos bude Rock for People

Na nejdražší a zároveň nejlepší český hudební festival Rock for People za 14 dní opět dorazí ti nejlepší ze zahraničních a domácích interpretů. Od 3. do 6. července se u Hradce Králové opět rozroste obří areál. Na místo můžete dorazit bez problémů vlakem, pro návštěvníky, kteří si tento způsob dopravy zvolí, navíc čeká příjemná sleva. V rámci akce „Vlak+ Rock for People 2012“ po zakoupení zpáteční jízdenky do Hradce Králové a orazítkování u hlavního vchodu do Festivalparku dostanete od Českých drah polovinu ceny zpět. Další možnost je využít dopravu autobusovou, z autobusového nádraží v Hradci se pak na místo jednoduše dostanete kyvadlovou dopravou. Pokud se rozhodnete na Rock for People dorazit vlastním autem, zaplatíte za parkování 200 Kč.

V případě, že chcete mít z cesty na festival skvělý pocit, můžete již počtvrté využít speciální možnost, kterou pořadatelé festivalu nabízejí. Jedna se o dvoudenní cyklojízdu Praha – Kolín – Hradec Králové. Všechna zavazadla můžete navíc svěřit doprovodnému festivalu. Pokud Vás tato nabídka zaujala, bližší informace najdete na oficiálních stránkách Cyklojízdy.

Předprodej vstupenek bude probíhat až do konce června přes portál www.ticketsforpeople.cz. Zákazníci T-Mobile mohou uplatnit 15% slevu. Na místě pak lístky zakoupíte za 1200 Kč na jeden den, za 1800 Kč na celý festival.

A kdo bude letos patřit mezi festivalové hvězdy? Mezi největší zahraničními lákadly se najde například  americká experimentalní alternativní rocková skupina Faith No More, skotská grupa Franz Ferdinand, americký producent a DJ Skrillex a The Prodigy.

Tento článek vyšel dne 25.06.2012 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

 

Články z jiných kategorií