ScreenHunter_28 Aug. 10 18.57

Expendables: Postradatelní

Už od 19. srpna 2010 máte možnost vidět v českých kinech akční thriller nesoucí název Expendables: Postradatelní. Režisérem tohoto filmu se stal Sylvester Stallone, který sám představuje hlavní roli. Dále byli do rolí postaveni Jason Statham, Jet Li či Dolph Lundgren a mnoho dalších. Název filmu je zároveň označení pro muže, jež mají být obětováni ve prospěch vojenské operace.

Tito muži se stávají členy party zabijáků z povolání, avšak sami to ani netuší. Sylvester Stallone se ocitne v roli Barney Ross a představuje v akčním thrilleru muže, který se ničeho nebojí a neprojevuje žádné emoce. Je zastupitelem přirozeného vůdce, ukazuje, jak má vypadat hlava skupiny a hlavní stratég. Jeho tým je tvořen dalšími nadějnými muži, jako je bývalý letec a odborník na nože Lee Christmas (Jason Statham), specialista na boj Yin Yang (Jet Li), odborník na zbraně s dlouhou hlavní Hale Ceasar (Terry Crews) a zkušený demoliční expert Toll Road (Randy Couture). Jako poslední se vám v týmu představí Gunnar Jensen (Dolph Lungren), což je válečný veterán a proslavil se jako vynikající odstřelovač.

Příběh začíná na ostrově Vilena, kam mají muži za úkol dorazit. Postupně skupina mužů zjišťuje, že mise nebude jednoduchá, jak se na první pohled zdálo. Poznají nebezpečnou síť plnou lstí a nástrah. Někdo se snaží mařit všechny jejich plány. Jak jejich příběh nakonec dopadne? To se nechte překvapit, neprozradíme vám vše. Zakupte si DVD a už vám nebrání nic ve zhlédnutí filmu.

Tento článek vyšel dne 10.12.2010 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

Comments Closed

 

Články z jiných kategorií