ScreenHunter_04 Jul. 27 16.52

Dostaň ho tam!

Již od 5. srpna 2010 máte možnost navštěvovat v českých kinech komedii s názvem Dostaň ho tam. Režisérem tohoto filmu se stal Nicholas Stoller a do rolí dosadil celebrity, jako je Johan Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Christina Aguilera, Pink či Katy Perry a mnoho dalších. Tato jména zná jistě každý. Vedlejší filmová postava se může zaryt do podvědomí diváků, z čehož může následně vzniknout vlastní film. Přesně to se přihodilo rockerovi Aldusi Snowovi, který v komedii Kopačky doplňoval milostný trojúhelník. Judd Apatow je jeden z nejúspěšnějších komediálních producentů, který se podepsal jak pod Kopačkami, tak i pod komedií Dostaň ho tam.

Film se nese v duchu loňské komedie Pařba ve Vegas. Soustředí se zde zejména na hudební byznys, který se začíná hroutit, a podle toho vypadá porada vydavatelství, na níž se shromažďují nápady týkající se resuscitaci byznysu. Avšak s nápadem přijde Aaron Green, který navrhl, že by se dal v oblíbeném klubu Greek Teatre v Los Angeles uspořádat vzpomínkový koncerty rockové scény, Alduse Snowa. Kdyby však Aaron věděl, že tento nápad mu zavaří, radši by jej ani nevyslovoval.

Od svého „laskavého“ šéfa dostane pouhých 72 hodin, během kterých má za úkol přivést Alduse z Londýna do Los Angeles. Musí ho přesvědčit, aby vstoupil na jeviště v Greek Theatre deset let poté, co na něm stál naposledy. Jenomže život Adulse je spojen se slovíčkem „bývalá“, kvůli níž se zhroutil, zažil bolestivý rozvod a vypadl již ze své kůže. Zpátky mu nepomohly drogy, alkohol a ani přítelkyně na jednu noc. Úkolem Aarona bude, aby sebral tuto lidskou trosku a připravil ji na cestu přes oceán. Jenomže Aldus nechce svou kůži prodat jen tak lacino, a proto jej musí Aaron pronásledovat na nočních akcích, v klubech, kde se dočká zážitků, které normální smrtelník nerozdýchá. Musí čelit ponižování, alkoholu, drogám a lacinému sexu a také Aldusovi. Avšak před očima mu neustále běží příkaz od šéfa: „Dostaň ho tam!“

Tento článek vyšel dne 27.12.2010 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

Comments Closed

 

Články z jiných kategorií