tmobile-logo

ADSL internet od T-Mobile

T-Mobile nabízí ADSL internet již za 399 Kč měsíčně. Výhodou je, že nabídku lze využít ke všem hlasovým tarifům. Pořízení pevného internetu od T-Mobile nebylo nikdy tak výhodné, jako se nabízí dnes. Operátor má nyní v nabídce baliček 2v1 Internet ADSL Standard, který je možné si aktivovat do konce října. Jedná se o speciální nabídku operátora. Tuto nabídku získají všichni uživatelé všech hlasových paušálů, včetně těch nejnižších.

Jestliže tedy uvažujete o pevném internetu na doma za velmi nízkou cenu a máte od T-Mobile hlasový tarif, nyní máte jedinečnou příležitost. Jakmile uzavřete smlouvu k tarifu Internet ADSL Standard bez pevné linky na dva roky, okamžitě získáte na 24 měsíců surfování doma či v kanceláři již za pouhých 399 Kč včetně DPH měsíčně. Tato nabídka je v rámci balíčku 2v1. Ten spojuje internet ADSL Standard bez pevné linky a hlasové tarify T-Mobile – vše za výhodnou cenu.

Speciální nabídku můžete využívat do konce října roku 2010. Cena 399 korun platí po uzavření smlouvy. Můžete internet kombinovat téměř se všemi mobilními paušály T-Mobile, ať už máte paušál BAV se či minutový až po kreditní tarif.

Internet ADSL Standard bez pevné linky umožňuje uživatelům surfování s rychlostí:

Nemusíte už platit paušál za pevnou linku, nyní získáte internet, aniž byste museli platit něco navíc.

Tento článek vyšel dne 07.12.2010 na serveru poslatsms.cz / magazín. Autorem je člen redakce: . Přebírání textu bez svolení není možné.

Comments Closed

 

Články z jiných kategorií