Zpět na sms zdarma

Air Telecom

Tuto společnost možná znáte pod názvem Ufon (nebo U:fon či U-fon) což je původní značka mobilních služeb. Bohužel velkému úspěchu se tento operátor netěšil a to především díky tomu, že fungoval na staré technologii CDMA a nefungoval tedy s novými telefony a bylo nutné mít speciální telefonní přístroj, který často nebyl příliš moderní. Postupem času na to provozovatelé tohoto operátora přišli také a začali nabízet klasícké GSM služby pod novou značkou: Air Telecom. Nejedná se dokonce ani o plnohodnotného virtuálního operátora, ale jen o přeprodej služeb od GTS. Stejným způsobem to dělá například Voocall. Technicky tedy tento operátor pracuje v síti T-Mobile. Může být tedy výhodné aktivovat si datový tarif a SMS zprávy (které u tohoto operátora patří k těm dražším položkám v ceníku) odesílat přes naší mobilní verzi portálu.

Kontakt

Virtuálního operátora Air Telecom provozuje společnost Air Telecom s. r. o. (sídlo společnosti je na adrese Českomoravská 2408/1a, 190 00 Praha 9 – Libeň, ale užitečnější bude využít značkovou prodejnu v OC Letňany na adrese Veselská 663, 199 00 Praha 9 ve dnech Pondělí - Neděle v čase 9 - 21 hodin)
Další informace najdete na www.airtelecom.cz

Zákaznická linka

*88 nebo 212 23 23 23 zdarma z pevné a mobilní CDMA sítě
790 811 811 zdarma z mobilní sítě Air Telecom

Pozor, zákaznická linka je v provozu pouze v pracovních dnech v čase 9 - 18 hodin a 10 - 18 během víkendů a svátků. Volání na ni může být zpoplatněno pokud nevoláte ze sítě Air Telecom - cena je pak stejná jako při volání do cizí sítě.

Další operátoři na těchto stránkách