Zpět na sms zdarma

SMS zdarma na Vodafone

Vodafone je druhým největším mobilním operátorem na světě a rozšířil se do 28 zemí světa. Na konci roku 2009 se mohla skupina Vodafone chlubit 333 miliony zákazníky. Vodafone získal britskou mobilní licenci v roce 1983 a v roce 1985 byl uskutečněn první hovor. Na český trh vstoupil operátor 1. ledna 2006, tehdy pod názvem Oskar. V České republice využívá služeb Vodafone více jak tři miliony zákazníků. Vodafone nabízí odesílání SMS zdarma prostřednictvím internetu. Máte možnost je odesílat přes oficiální stránky operátora, avšak tkví v tom mnohé nevýhody. Můžete sice zadat vaše telefonní číslo, čímž zjistí příjemce, kdo SMS odesílal, ale určitě vám nebudou příjemné všudypřítomné reklamy. Máte možnost napsat až 760 znaků, ale po napsání SMS musíte opsat řadu čísel. Až pak se vám uvolní cesta pro odeslání zprávy.

Naše stránka však nic takového neřeší, neexistují žádné řady čísel a reklamy u nás najdete minimum. Navíc si můžete po zaregistrování uložit své kontakty do adresáře, takže nemusíte mít mobil u sebe - a když náhodou u sebe nemáte pro změnu počítač, můžete odesílat z mobilní verze.

Text SMS zprávy

Pro odeslání SMS zdarma do sítě Vodafone nejprve vyplňte text zprávy a následně klikněte na pokračovat:

I když nikdy nemáte jistotu u kterého operátora se příjemce nachází (každé číslo lze převést do jiné sítě), můžete se spolehnout že naše webové stránky vaši zprávu bezchybně doručí. Na hlavní stránku pokračujte přes následující odkaz: SMS zdarma do všech sítí

Původní předvolby operátora Vodafone

Pozor: podle původní předvolby již nelze spolehlivě určit operátora jako takového. Díky přenositelnosti čísel můžete dnes změnit operátora a zachovat si původní telefonní číslo. V praxi to znamená, že až 30% telefonních čísel nemá původního operátora. Velmi tomu napomohl start virtuálních operátorů na popud ČTÚ.

V síti Vodafone fungují také virtuální operátoři

Operátor Vodafone naštěstí je v tomto ohledu nejvíce "fér" a účtuje volání a zprávy do sítí virtuálních operátorů v jeho síti jako volání či SMS do vlastní sítě. Naopak je tomu u operátorů O2 a T-Mobile, kteří považují vlastní virtuální operátory za cízí sítě - volné jednotky v rámci tarifu se vám tak nezapočítávají!