Zpět na sms zdarma

SMS zdarma na O2

O2 Czech Republic, a. s. je operátor, který vznikl 1. července 2006, kdy se spojili dva nejvýznamnější provozovatelé – Český Telecom a Eurotel. Telefónica O2 je třicátou největší světovou firmu, která nabízí mobilní/telekomunikační služby ve 26 zemích světa. V současné době se může chlubit více jak 49 miliony zákazníky, kteří využívají mobilních i pevných služeb. Od Telefónici byla mobilní část v posledních letech odkoupena a nyní se jedná znovu o českou společnost. Více informací o tomto převodu si můžete přečíst na stránce věnované přímo O2. Odesílání posílání SMS do své sítě zdarma prostřednictvím internetu ovšem stále můžete. Máte možnost SMS odesílat přes oficiální stránky operátora. Má to však své nevýhody – nejen množství reklamy, ale musíte také opisovat kontrolní kód z obrázku, zároveň, můžete napsat pouze 60 znaků a další SMS psát až po odeslání předchozí zprávy (často také až po vyčkání několika dlouhých vteřin). Navíc, nikdy nemáte jistotu u kterého operátora příjemce vlastně je, takže je lepší využít náš portál kde můžete odesílat do všech sítí.

Posílání SMS u nás má celou řadu výhod. Předně, nemusíte opisovat žádné kontrolní kódy z obrázku, která beztak jen zdržují. Navíc, jako registrovaný uživatel, máte možnost psát SMS na O2 v kuse a to až 5x 160 znaků. Další výhodou také seznam kontaktů, žádné limity mezi SMS apod.

Text SMS zprávy

Odeslání SMS zprávy do sítě O2 můžete začít přímo na této stránce, zadejte nejprve text zprávy:

Nejste si jistí, že příjemce zprávy má číslo u operátora O2? Nevadí. Zprávy budou doručeny v každém případě. Pokud ovšem rozesíláte textové zprávy častěji, možná pro vás bude rychlejší pamatovat si hlavní stránku našeho webu poslatsms.cz.
Najdete ji na následujícím odkaze: SMS zdarma do všech sítí

Původní předvolby operátora O2

Pozor: podle původní předvolby již nelze spolehlivě určit operátora jako takového. Díky přenositelnosti čísel můžete dnes změnit operátora a zachovat si původní telefonní číslo. V praxi to znamená, že až 30% telefonních čísel nemá původního operátora. Velmi tomu napomohl start virtuálních operátorů na popud ČTÚ.

V síti O2 fungují také virtuální operátoři

Znamená to, že následující operátoři ve skutečnosti nemají vlastní technologické zázemí, ale spolupracují s operátorem O2 na základě velkoobchodních smluv. Je důležité si ohlídat, zda se v rámci těchto operátorů vztahuje výhodnější volání i do této mateřské sítě. Není to pravidlem a například operátor T-Mobile toto velmi striktně odlišuje.