Zpět na sms zdarma

99mobile

99mobile je také jeden z menších virtuálních operátorů jako napříkald Voocall a také funguje v technologickém zázemí společnosti GTS, která využívá GSM síť operátora T-Mobile. Zvláštností tohoto mobilního operátora je to, že nenabízí předplacené sim karty, tak jako ostatní virtuální operátoři, ale nabízí především paušální služby - nicméně bez závazku. Aby předešel nákladům s vymáháním nezaplacených faktur, dává si záležet na výběru svých zákazníků a ověřuje si jejich bonitu. Zajímavější variantou tedy můžet být vybrat si některého jiného poskytovatele předplacených služeb a pomocí dobíjení kreditu si určovat svou měsíční útratu. Ušetřit můžete například posíláním sms zdarma prostřednictvím našich internetových stránek.

Kontakt

Virtuálního operátora 99mobile provozuje společnost MAXPROGRES mobile, s.r.o. (sídlo společnosti: Traťová 1, 619 00, Brno)
Další informace najdete na www.99mobile.cz

Zákaznická linka

4488 ze sítě 99mobile
799 999 999 z ostatních sítí

Pozor, zákaznická linka je v provozu pouze v pracovních dnech v čase 9 - 17 hodin a volání na ni je zpoplatněno! Při volání na 4488 je cena 0,49 - 1,49 Kč / min dle vašeho tarifu. Pokud voláte na číslo 799 999 999 je cena stejná jako při volání do cizí sítě.

Další operátoři na těchto stránkách