VodafoneVodafone je nejmladší operátor v České republice. Zajímavé je, že i když někteří zákazníci jej označují jako "vodáč" nebo "vodník" není jejich dedukce zcela správná. Název Vodafone je vznikl jako spojení několika zkratek a to: Voice (angl. hlas) Data a Phone (angl. telefon). Jedná se o mezinárodní telekomunikační skupinu, která na konci roku 2013 měla téměř 400 mil. zákazníků. První telefonní hovor se uskutečnil ve Velké Británii. Operátor tedy nepochází ze spojených států, ale z Evropy. V ČR si na tuto značku zvykáme již od roku 2006. Bezpečně ji poznáte podle červené barvy, která je pro tohoto operátora charakteristická


Operátor do své sítě nepustil mnoho virutálních operátorů tak jako jeho konkurenti. Ve skutečnosti si jich hýčká pouze několik. Z těch největších stojí za to jmenovat například Sazkamobil a nebo Oskarta - což ale není pravý virtuální operátor, ale pouze jiná značka pod kterou Vodafone své služby prodává. Stojí také za zmínku, že Oskarta byl původně velmi oblíbený tarif na předplacené kartě nabízející nulový paušál, drahé volání ale velmi levé textové zprávy.


I do sítě tohoto operátora můžete SMS zprávy odesílat na našich stránkách a nezaplatíte za to ani korunu.

Sms zdarma na Vodafone


Jestliž často posíláte textové zprávy zdarma z internetu, může být pro vás výhodnější zapamatovat si adresu a jméno našeho portálu: PoslatSMS.cz. Zprávy zde můžete odesílat do všech mobilních sítí v ČR.

Sms zdarma do všech sítí


Další operátoři na našich stránkách


O2

T-Mobile

Žlutá simka

Bleskmobil

Tesco mobile

Voocall

Air Telecom

99mobile

Mobil.cz

ČEZ mobil

 


U nás můžete odesílat sms zdarma bez opisování kódů do sítí operátorů O2, Vodafone a T-Mobile. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů, archiv odeslaných SMS, vyhledávání mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz, případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nejste přihlášeni   |   Přihlásit   |   Registrovat