SMS zdarma z mobiluNaše aplikace umožňuje odesílání SMS zpráv bez vysokých nároků na přenesená data. SMS zprávy můžete přímo ze svého mobilního telefonu odesílat zcela zdarma. Podstata je především v tom, že nyní mobilní operátoři i virtuální operátoři nabízí levné tarify s připojením k internetu a drahé SMS zprávy (běžná cena okolo 1,20 Kč bez DPH nebo vyšší). Pokud si tedy zřídíte internetový tarif, získáte možnost odesílat zprávy zcela zdarma přes internet.


Jak to funguje?

1. stáhněte si naší mobilní aplikaci PoslatSMS.cz na adrese:

http://m.poslatsms.cz/app
.

2. nebo používejte naší speciální mobilní verzi stránek na adrese:

http://m.poslatsms.cz
.

Specialitkou také je, možnost nahrát všechny kontakty z mobilního adresáře na náš server - budete je tak mít vždy k dispozici v mobilu i na internetu v PC verzi. Založíme Vám novou skupinu kontaktů "Kontakty z mobilu" kam nahrajeme všechny kontakty.


Odesílání našich bezplatných SMS zdarma funguje také ve specializovaných aplikacích jako je: Oskárek, Free SMS Sender nebo Esmska

 


U nás můžete odesílat sms zdarma bez opisování kódů do sítí operátorů O2, Vodafone a T-Mobile. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů, archiv odeslaných SMS, vyhledávání mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz, případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nejste přihlášeni   |   Přihlásit   |   Registrovat