SazkamobilSazkamobil je virtuální operátor od společnosti SAKZKA a.s., která je v ČR jediná, která má práva k provozování loterií. Specialitou tohoto operátora je právě tato výhoda. Pokud vlastníte číslo tohoto operátora, můžete vyhrát zajímavé peníze nebo kredit na volání. V pravidelných intervalech Sazkamobil losuje telefonní čísla, která vyhrávají. Podmíknou je, mít na telefonním čísel kredit a být aktivní uživatel tohoto telefonního čísla. Operátor funguje v síti Vodafone (a nejedná se o sub-virtuálního operátora nebo přímo o značku přímo velkého mobilního operátora). Pokud chcete odesílat zprávy zdarma a neplatit za ně, můžete využít naše online služby na adrese PoslatSMS.cz. Pro vysokou dostupnost a kvalitu můžete využít i garantované SMS, které pouze vyžadují registraci.

 


U nás můžete odesílat sms zdarma bez opisování kódů do sítí operátorů O2, Vodafone a T-Mobile. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů, archiv odeslaných SMS, vyhledávání mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz, případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nejste přihlášeni   |   Přihlásit   |   Registrovat