O2O2 Czech Republic a.s. je česká společnost, kterou vlastní investiční fond PPF (stojící například za velmi populární nízkonákladovou bankou AirBank). Tato skupina odkoupila mobilní část od španělské společnosti Telefónica teprve v roce 2014. Nejedná se tedy ve skutečnosti o gigantického mezináročního operátora tak jako v případě dvou největších konkurentů (T-Mobile a Vodafone). Impulzem k nákupu tohoto operátora byla dražba LTE frekvencí, které jsou nutné pro vysokorychlostní mobilní připojení k internetu. Původně se očekávalo že vznikne zcela nový subjekt a to AirMobil. Nakonec se ovšem PPF s Telefónicou domluvili na odkupu a v aukci si následně nekonkurovali. Zajímavé je, že operátor O2 byl na prodej již relativně dlouhou dobou. V poslední fázi před prodejem nakonec společnost překvapivě spustila tzv. neomezené volání za příznivé ceny, což mělo "napumpovat" počet nových zákazník a stát se tak atraktivnější pro kupce.


Naštěstí, stále existuje možnost odesílat SMS zdarma do této sítě. Pokud právě to hledáte, můžete pokračovat na následující odkaz:

Sms zdarma na O2


Pokud budete v budoucnu potřebovat odeslat SMS zprávu a nebudete si zcela jistí, u jakého operátora příjemce SMS ve skutečnosti je (pozor, již to nelze poznat podle předvolby, tak jako to bylo před lety) tak můžete použít naši stránku PoslatSMS.cz, která odesílá SMS zdarma do všech sítí:

Sms zdarma do všech sítí


Další operátoři na našich stránkách


T-Mobile

Vodafone

Žlutá simka

Bleskmobil

Tesco mobile

Voocall

Air Telecom

99mobile

Mobil.cz

ČEZ mobil

 


U nás můžete odesílat sms zdarma bez opisování kódů do sítí operátorů O2, Vodafone a T-Mobile. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů, archiv odeslaných SMS, vyhledávání mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz, případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nejste přihlášeni   |   Přihlásit   |   Registrovat