Mobil.czTento virtuální operátor je druhým, který v České republice oficiálně začal fungovat. Prvním virtuálním operátorem byl Bleskmobil. Provozovatele je MAFRA, a.s. která na této doméně a pod touto značkou provozovatela dlouhá léta magazín o mobilních telefonech. Registrace této domény byla již v roce 1998 tedy pouze o dva roky později než vznikl portál Seznam.cz. Má tedy velmi dlouhou historii.

Specialitou tohoto operátora je to, že pokud pravidelně dobjíte kredit (min. 200 Kč měsíčně), tak získáte zdarma přístup k internetu a můžete plnou rychlostí stáhnout až 500 MB. Po vyčerpání těchto dat, dojde pouze ke zpomalení internetu. To se skvěle hodí pro používání našeho portálu PoslatSMS.cz, který nabízí odesílání SMS zdarma přes internet. Tento operátor funguje v síti T-Mobile a to nikoliv jako plnohodnotný, ale pouze jako vlastní značky. O zisk se dělí tedy přímo s mobiním operátorem. Navíc, je možné využít speciální mobilní verzi, která je nenáročná na mobilní data a umožní vám odesílat SMS zcela zdarma i mobilního telefonu.

 


U nás můžete odesílat sms zdarma bez opisování kódů do sítí operátorů O2, Vodafone a T-Mobile. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů, archiv odeslaných SMS, vyhledávání mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz, případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nejste přihlášeni   |   Přihlásit   |   Registrovat