Garantované SMSJen na našich stránkách můžete odesílat zprávy s doručenkou (potvrzení o doručení zprávy = pokud je mobilní telefon vypnutý, tak SMS zpráva čeká na doručení resp. na to, než se telefon znovu nepřihlásí do sítě. Ke stejnému stavu může krátkodobě dojít také v příapdě, že je telefon mimo dosah signálu - typicky tunel, metro a jiné - nebo je telefonní číslo jednoduše vybité).


Po jednoduché registraci, která zabere pouze několik vteřin (vyplnění pouze emailu) a dobití kreditu, můžete odesílat SMS zprávy za cenu: 0,60 Kč


Cena je tedy báječných 0,495 Kč bez DPH. Jedná se o velmi atraktivní způsob odesílání zpráv pokud máte například předplacený tarif některého z velkých operátorů (T-Mobile, Vodafone nebo O2), kteří především v posledních letech velmi SMS zprávy zdražili. Aktuální běžná cena je 1,50 Kč.


Pokud chcete pouze odesílat SMS zprávy zdarma, pokračujte následujícím odkazem:

SMS zdarma

 


U nás můžete odesílat sms zdarma bez opisování kódů do sítí operátorů O2, Vodafone a T-Mobile. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů, archiv odeslaných SMS, vyhledávání mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz, případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nejste přihlášeni   |   Přihlásit   |   Registrovat