SMS bez opisování kóduNa našich stránkách díky dlouholetým zkušenostem není vůbec nutné pro odeslání SMS zprávy zdarma opisovat kontrolní kódy. Zprávy můžete tedy odesílat pohodlně jen tak, že vyplníte číslo příjemce a text. Navíc, pokud jste již zaregistrovaní (případně, se nezapomeňte přihlásit). Vyjímkou je pouze to, když odesíláte zprávy velmi rychle nebo se pokoušíte například odeslat stejnou zprávu vícekrát. Snažíme se předcházet zneužívání našich služeb a spamování. V takovém případě můžete být dočasně zablokováni.


Pokud hledáte jakým způsobem odesílat zprávy zdarma, je to velmi jednoduché, pokračujte na naší hlavní stránku:

SMS zdarma

 


U nás můžete odesílat sms zdarma bez opisování kódů do sítí operátorů O2, Vodafone a T-Mobile. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů, archiv odeslaných SMS, vyhledávání mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz, případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nejste přihlášeni   |   Přihlásit   |   Registrovat