ČEZ Mobil / Mobil od ČEZTento virtuální operátor je jeden z největších v ČR díky své bázi klientů, kterým prodává energie. Poslední čísla hovoří o 80 000 telefonních číslech, které spadají do sítě tohoto operátora. Jako jedena z mála značek funguje tento operátor přímo v síti O2 (tedy nejedná se o sub-virtuálního operátora ani o značku přímo velkého mobilního operátora). Díky tomu může nabídnout výhodné ceny. Základem je volání do všech sítí za 2,20 Kč a SMS zprávy za 1,20 Kč. Naštěstí, u nás, můžete odesílat zprávy do všech sítí zcela zdarma. Pokud vyžaduje vysokou kvalitu a doručitelnost, nabízíme i garantované SMS.

 


U nás můžete odesílat sms zdarma bez opisování kódů do sítí operátorů O2, Vodafone a T-Mobile. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů, archiv odeslaných SMS, vyhledávání mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz, případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nejste přihlášeni   |   Přihlásit   |   Registrovat