Tyto stránky provozuje:

Interactive Marketing, s.r.o.
IČ: 24814075
DIČ: CZ24814075
Spisová značka: C 176709 vedená u rejstříkového soudu v Praze


Zneužití poskytovaných služeb: v případě požadavku na informace v rámci trestního či přestupkového řízení pošlete prosím žádost na datovou schránku společnosti Interactive Marketing, s.r.o. (IČ: 24814075). Pro vyřízení žádosti potřebujeme informace o dni a čase odeslání a telefonním čísle příjemce.Nefunguje odesílání?

Může se jednat o dočasný a obcený problém. Podívejte se na stránku s úspěšností odesílání. Pokud vidíte, že úspěšnost odesílání není nad 90% pak se jedná o obecný problém a není nutné nám psát zprávu. Pokud je úspěšnost odesílání nad 90% a stále se Vám nedaří zprávu odeslat, napište nám.Již jsem zkoušel vše, chci Vám napsat email!

 


U nás můžete odesílat sms zdarma bez opisování kódů do sítí operátorů O2, Vodafone a T-Mobile. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů, archiv odeslaných SMS, vyhledávání mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz, případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nejste přihlášeni   |   Přihlásit   |   Registrovat